איפור כלות שיוציא אותך הכי יפה

איפור כלות שיוציא אותך הכי יפה

לאיפור כלות מקצועי ומהמם
אני מזמינה אותך להתקשר אלי 
ליהיא שביט – מאפרת מקצועית
054-5877736
ואני אחזור אלייך בהקדם
זו המטרה של איפור כלות – להוציא אותך הכי יפה, קורנת, זוהרת, מהממת, עטופה במחמאות – וזו המומחיות שלי.
כדאי שנדבר - הדבר הראשון והחשוב מכל הוא ה'כימיה' והשפה המשותפת ביני לבינך. זו הסיבה מדוע אנחנו צריכות לדבר (054-5877736) ולקבוע לעצמנו איפור נסיון.
 
נקבל החלטה – אני אגיע אליך (כבר סיכמנו שאני עושה הכל בשבילך, נכון?), נכיר אחת את השניה, נדבר על שמלת הכלה שלך, על עיצוב השיער, על כיוונים באיפור שאת אוהבת ומחמיאים לך (עדין, דרמטי, רך, רומנטי...), גוונים שמחמיאים לך, מתאימים לצבע העיניים לצבע השיער, מה נבליט... מה נטשטש... 
 
ואז נתאפר – ואז, אחרי שראינו דוגמאות של איפור מקצועי לכלות והחלטנו יחד מה מתאים - נאפר אותך כדי לוודא שבחרנו נכון, שאת מרגישה עם הסגנון הנבחר הכי טוב ושהוא באמת מוציא אותך מהממת.
אני מגיעה בדיוק בשעה שקבענו למקום בו בחרת להתארגן לקראת ה"הופעה" בערב. יחד איתי מגיעה גלריה של כלי וחומרי איפור האיכותיים ביותר שמתאימים במיוחד לעור הפנים שלך (למנוע גרויים או אדמומית חלילה), שלא 'נמרחים' ונוזלים, הרי את מתכוונת לרקוד, להשתולל, לחגוג, להתחבק, להתנשק. כל כולי שלך. מאפרת מקצועית שמלווה אותך, דואגת להוציא אותך כלה יפה, מצודדת, קורנת. כלה שברגע הכניסה שלה לאולם האירועים הדבר היחידי שנשמע מקהל האורחים זו "וַואוּוּוּוּ" ענקי ומחיאות כפיים סוערות. זו ההתמחות שלי כמאפרת כלות מנוסה. שנקבע?
לפעמים דווקא איפור עדין עושה את הכלה ליפה יותר מכל סגנון איפור אחר. איפור פנים שדואג להבליט את תווי היופי בנגיעות קלות. לא כבד, לא מסיכה, אלא איפור שכוחו בקלילותו.
זה היום שלך, היום בו יותר מכל יום אחר איפור הפנים שלך צריך להעניק לך מראה שלא ישכח, להפוך אותך לכלה יפה (מה יפה? כלה מדהימה!!!), היום בו אני, ליהיא שביט מאפרת מקצועית - כולי שלך.
באיזה איפור את מעוניינת?
רוצה שאני אציע לך?
ואז מגיע היום הגדול:
יום הכלולות הוא היום שלך. הוא גם היום הכי צפוף ולחוץ מבחינת ההכנות. לא בשעות שלך איתי. אלה יהיו השעות הכי יפות, רגועות וכייפיות במיוחד אם אל איפור הכלה יצטרפו גם בנות המשפחה וחברותייך הקרובות כדי שאאפר גם אותן. זו תהיה הילולה אמיתית של צחוקים (הרבה קו-לו-לו-לו-לוי) וחוויה של טיפוח ויופי. איך זה מתבצע? את לא עושה כלום, תתרווחי, תתפנקי, אני עושה הכל בשבילך. אבל קודם:
רוצה לקבל מידע נוסף?
מלאי את הטופס ואחזור אלייך
עם הצעת מחיר אטרקטיבית
כאילו לא התאפרת ובכל זאת את נראית קורנת, מושכת מבטים ו...מחמאות. סגנון איפור שרק מאפרת מקצועית יודעת להשתמש בו במינון הנכון והמדוייק כדי להבליט ולהדגיש את מי שאת – כלה יפה.
הוא מסובב ראשים, מעורר חושים, סוחט מחמאות ודורש את היד של מאפרת מקצועית ומנוסה ששולטת היטב בטכניקות האיפור המיוחד הזה שמעניק לך את ה- LOOK הנחשק תוך דגש על איפור העיניים.
אין על האיפור החתולי. במיוחד כשאת רוצה להקרין LOOK חושני יותר. זהו איפור שמותאם למבנה העיניים, עושה שימוש באייליינר ומשיכות של זויות העיניים. סיגנון שדורש מאפרת כלות מקצועית ומנוסה באיפור כלות.
מחפשת איפור כלות מקצועי ומהמם?
אני מזמינה אותך להתקשר אלי 
ליהיא שביט – מאפרת מקצועית
054-5877736
ואני אחזור אלייך בהקדם