מאפרת עד הבית הרבה יותר נוח, אינטימי ומשתלם.

מאפרת עד הבית הרבה יותר נוח, אינטימי ומשתלם.

כל כך הרבה יתרונות טמונים ב'מאפרת עד הבית', במיוחד כשמדובר במאפרת מקצועית ומנוסה שמגיעה עד אליך עם כלי וחומרי האיפור המקצועיים והאיכותיים ביותר שיש. הנה עוד יתרונות חשובים לא פחות:
מתאפרים יוצאים – את כבר מוכנה ליציאה. התקלחת, התלבשת, סידרת את השיער, כל שנותר הוא להתאפר ולצאת. ואז אני מגיעה אליך, מאפרת מקצועית עד הבית, חוסכת ממך את בזבוז הזמן בנסיעה למכון האיפור ובחיפוש חניה, לחזור הביתה מאופרת ורק אז (בזהירות שלא יתחרב האיפור) להתקלח ולהתלבש בבגדי היציאה.  
 
הבחירה המחמיאה – יחד נבחר את סגנון האיפור המועדף והנכון לך: הבולט והמודגש יותר כמו איפור מעושן או איפור חתולי למול הרגוע והסולידי כמו איפור עדין או איפור טבעי. הכל בהתאם לאופי היציאה (אירוע נוצץ, ארוחה במסעדה, חתונה, דייט..), וכמובן, בהתאמה מושלמת לתווי פנייך, לסגנון האיפור שאת לא רק נראית אלא מרגישה איתו מצויין ואשר משדר את שאת רוצה להקרין.
 
התאמה מושלמת – את כבר לבושה, השיער מטופל ומטופח, עכשיו הרבה יותר קל להתאים את האיפור בגווניו והדגשים שבו לצבעי הלבוש והשיער. אולי אפילו להחליט על החלפת אחד מפריטי הלבוש שיעצים את האפקט שהאיפור נועד להשיג. אין ספק, מאפרת עד הבית מייצרת תוצאה הרבה יותר מושלמת.
 
ובאותה הזדמנות למה רק להתאפר? אנחנו יכולות לקבוע לעצמנו סדנת איפור אישית במהלכה אני אאפר אותך ובנוסף ננצל את הזמן כדי ללמוד שיטות איפור, להציג את כלי וחומרי האיפור האיכותיים והמתאימים לעור פנייך, וכיצד נכול להשתמש בכל אחד מהם. כך תוכלי לאפר את עצמך ביום יום ואפילו ליציאות ואירועים חברתיים הכי טוב שיש. ואם כבר דיברנו על סדנת איפור בבית הלקוחה, אני מקיימת עוד מגוון של סדנאות כמו סדנת איפור לנשים מבוגרות, סדנת איפור לקבוצה קטנה של חברות ויש עוד. 
רוצה לקבל מידע נוסף?
מלאי את הטופס ואחזור אלייך
עם הצעת מחיר אטרקטיבית
להזמנת מאפרת מקצועית עד הבית
התקשרי אלי ונתאם מועד שנוח לך
ליהיא שביט – מאפרת מקצועית
054-5877736