קורס איפור אישי לשידרוג והרחבת הידע

כל שנותר לך הוא לבחור: קורס איפור אישי, ואם את כבר בוגרת קורס איפור, אני מציעה לך קורס איפור מתקדם למאפרות מתחילות. בניגוד לבתי הספר לאיפור אנחנו נקיים קורסים אישיים – רק את ואני – לשלושה מפגשים מרוכזים. הרי את אוהבת יופי, איפור וטיפוח אז למה לא לעשות מזה עיסוק מהנה ומקצוע רווחי הן כעיסוק ראשי והן כהכנסה נוספת. 
מה נלמד בקורס?
שעור ראשון – "סקין" איך לבחור נכון את המייקאפ, איך להניח אותו בצורה הנכונה והכי יפה ומחמיאה. הארות והצללות (רטובות ויבשות ), מייקאפ, למראה מבריק מאט.

שעור שני – עיניים מעושנות. כל סגנונות האיפור המעושן – קטן, גדול, איפור חתולי, דרמטי, רומנטי, סקסי, צבעוני או טבעי. הדבקות ריסים. וסגנונות איפור נוספים כמו איפור עדין, איפור טבעי וקשת אפשרויות איפור ערב.

שעור שלישי – איליינר ושפתיים. אני אלמד אותך את השיטה שלי איך לשרטט אייליינר בצורה הכי קלה ומושלמת שיש כולל איך לשרטט שפתיים חושניות ומלאות.
רוצה לקבל מידע נוסף?
מלאי את הטופס ואחזור אלייך
עם הצעת מחיר אטרקטיבית
לפרטים נוספים אודות קורס איפור אישי עבורך
התקשרי אלי ונתאם מועד שנוח לך
ליהיא שביט – מאפרת מקצועית
054-5877736
למי מתאים הקורס לאיפור?
לשני קהלים מרכזיים:
לנשים ללא ידע מקצועי מוקדם באיפור המעוניינות ללמוד לאפר את עצמן כמאפרת מקצועית או לנשים המעוניינות לרכוש מקצוע מהנה והכנסה נוספת. אגב, מקצוע האיפור מעניק לעוסקות בו סיפוק גדול מהתוצאות, והן ניכרות מיד. מגיעה אליך חברה, שכנה או לקוחה רגילה והיא יוצאת ממך תוך זמן קצר מאופרת, זוהרת, מחוייכת מלאה באנרגיות טובות וזה מקרין עלייך. זה הטאץ' שלך, הידע שרכשת, השליטה וההבנה בסודות האיפור שהביאו לשינוי אצלה ולתחושת הסיפוק אצלך.
קורס חיזוק למאפרות מתחילות.
למדת בקורס לאיפור באחד מבתי הספר אבל את עדיין לא מרגישה מספיק בטוחה בעצמך או שהיית מעדיפה עוד כמה שעות של חיזוק הידע והפרקטיקה. בשביל זה אני כאן עם הקורס לאיפור מתקדם למאפרות מתחילות. ניפגש, אצלי או אצלך איך שנוח לך, עם ערכות האיפור שלנו (כדאי שתביאי איתך חברה שתהיה המודל שלנו) ואני אחזק אותך בתחומים בהם את מרגישה צורך בעוד 'פוש' מקצועי, אשתף אותך בטיפים מקצועיים שצברתי לאורך השנים ועוד. את תוכנית הקורס אגבש במיוחד בשבילך על פי הנושאים בהם את רוצה וצריכה להעמיק ולחזק.